Shop Mobile More Submit  Join Login
Lando by ZetaSagittarii Lando by ZetaSagittarii
My OC, Lando K.E.A.T.H. :) Full view please ^^
PL: Kolejny facet z nieskończonego stada moich bishów :) Tym razem postanowiłam odejść od stylu mangowego w stronę czegoś bardziej realistycznego. Nie zależy mi jednak aż tak bardzo na fotograficznym odwzorowaniu światłocienia i anatomii, wolę siedzieć gdzieś w strefie semi-realizmu - stąd taki dziwny, ni to mangowy, ni to realistyczny portret.

"K.E.A.T.H." znaczy mniej więcej coś w stylu: Kompletny eteryczno-astralny transwymiarowy hermafrodyta O_o.
Wierzcie mi lub nie, ale to była kobieta (stąd np. te różowe włosy). Po prostu zmieniła płeć na męską. A w moim świecie to się dość ciekawie odbywa, nie tak jak u nas - psycholog, hormony, operacja etc. Lando zaczęła zmieniać się w mężczyznę od metody "garażowej", tj. poprzez przyśrubowanie sobie tego i owego (!). Jako że moje światy mają naturę zbliżoną do natury snu, są mniej gęste od znanego nam świata fizycznego - silna wola i mocna intencja są w stanie wiele zdziałać. Ona jest wciąż w trakcie przemiany i tak przypuszczam, że nigdy nie przeistoczy się w 100 % mężczyznę. Na zawsze zostanie w zawieszeniu pomiędzy płciami, zabraknie jej tych paru procent do sfinalizowania transformacji. Ale to już trochę inna historia...
Ogółem jest to postać, która siedzi u mnie na ławce rezerwowych i czeka na swoje pięć minut. Nie zabrałam się jeszcze na poważnie za spisywanie jej biografii.

Jego kochanek/ His lover:

Meme z Lando/ Meme with Lando:

Credits:
star brush: luther1000.deviantart.com/art/… starfield texture: www.starnetblog.com/tileable/s…
and many references with male profiles, necks, ears etc.
Tools: Paint Tool SAI, Photoshop CS 5
Character © by *ZetaSagittarii
Artwork © by *ZetaSagittarii
The owner of this deviation has disabled comments.
×
Details

Submitted on
February 24, 2013
Image Size
2.5 MB
Resolution
1980×1452
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
1,836
Favourites
181 (who?)
Comments
Disabled
Downloads
24
×